•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
iPDF Banner

Databáza digitálnych dokumentov dostupná bezplatne pre širokú verejnosť, ktorú si môžu užívatelia sami vytvárať a udržiavať. To je pôvodná myšlienka projektu, ktorý sa postupne pretransformoval do súčasnej podoby portálu iPDF.sk.

V priebehu rokov bolo zapracovaných množstvo podnetov od užívateľov a prepracovaných množstvo funkcionalít. Pôvodné jadro aplikácie bolo niekoľkokrát prepísané a z pôvodnej implementácie zostalo vari len zopár riadkov v poznámkach :-) Množstvo času bolo venovaného výskumu pri hľadaní špecifických technologických riešením, ktoré nie sú dostupné v developerskej komunite na internete.

Projekt nemá charakter open source projektu. Napriek tomu, že jeho cieľom je poskytovať službu čo najširšej verejnosti, je samotný projekt postavený na štandardnom obchodnom modeli. To znamená, že hoci prevažná časť formulárov je poskytovaná bezplatne, určite tu nájdete aj spoplatnené formuláre - najmä tie, ktoré sú náročné na časové spracovanie - účtovné, resp. daňové tlačivá. Spoplatnené môžu byť taktiež niektoré služby - napríklad partnerská integrácia cez webové služby.

Vývoj portálu stále nie je úplne ukončený - je to vlastne nekonečný príbeh :-) Neustále je možné niečo vylepšiť, pridať, zapracovať podnet od užívateľa ... Niektoré jeho zložitejšie časti (napr. iPDF štúdio) budú vo vývoji ešte nejaký čas. Verím však, že časom sa portál podarí "dokresať" do konečnej podoby a bude poskytovať užívateľom zaujímavú a originálnu službu.

iPDF Team

.:: Ľuboš ::.
da creator of iPDF.sk


Čo Vás najviac zaujíma? Kliknite na smerovku s nápisom.

Cenník služieb Ako vytvoriť tlačivo Časté otázky Archív tlačív