•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Pokyny Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Pre hromadné podanie zásielok môžete využiť Hromadný podací hárok.

EPH - Elektronický podací hárok
Elektronickým podaním na pošte urýchlite podanie Vašej zásielky - pri prepážke na pošte uvediete podacie číslo hárku, z ktorého sa načítajú údaje o zásielke z informačného systému pošty. Zamestnanec pošty údaje prekontroluje a vypočíta cenu zásielky. Podací lístok vytlačený v papierovej forme nie je potrebný. Na elektronicky podanú zásielku získavate taktiež zľavu 5 - 30 centov (podľa druhu zásielky), ako aj možnosť sledovať stav zásielky.
(?) Názov podania
Zadajte napr. "Ján Novák, reklamácia č. 123". Ak ponecháte prázdne, nastaví sa meno adresáta + obec. Podľa názvu podania bude možné vyhľadať zásielku v časti Moja zóna.


[18:30:08] Čakajte - overujem stav podania
Opíšte si číslo podacieho hárku

Číslo uveďte na poštovej prepážke pri podaní zásielky.
Zásielku nájdete aj v časti Moja zóna » Poštové zásielky.

Systémové správy