•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Poučenie Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Toto je daňové priznanie za rok 2023 podávané v období 1.1. - 31.3.2024. Tlačivo slúži súčasne ako interaktívna online kalkulačka - tzn. vyplní potrebné polia, upozorní na chyby apod. Pre stiahnutie údajov do aplikácie eDane alebo nahratie na portál Finančnej správy SR kliknite na červené tlačidlo "eDane". Podanie priznania po 31.03.2024 treba oznámiť Finančnej správe na tlačive Predĺženie lehoty na podanie daňového priznania najneskôr do 31.03.2024.
Súvisiace tlačivá sú Oznámenie o predĺžení lehoty na podanie daň. priznania, Potvrdenie o podaní DPPO, daň z príjmu typ A (zamestnanci) alebo typ B (podnikatelia).
PDF Hľadať NACE online
Systémové správy