•   Prihlásiť / Vytvoriť účet
Poučenie Podpora

Pozor - nie ste prihlásení!

Tlačivo môžete vyplniť, ale vytvoriť alebo odoslať ho na email je možné až po prihlásení. Ak ešte nemáte prihlasovací účet môžete si ho vytvoriť alebo sa prihláste cez sociálnu sieť, ak ste už registrovaný užívateľ. (?) Prihlásenie cez sociálnu sieť bude fungovať len ak pre prihlásenie na portáli ipdf.sk používate rovnaký email, akým sa registrujete v sociálnej sieti.

Prihlásenie

Vykonávam príkaz..
Stlačte F5 pre obnovenie stránky,
ak vidíte túto správu príliš dlho.
Pozor - platnosť spojenia uplynie za 1800 s. Kvôli bezpečnosti budete automaticky odhlásení. Pre predĺženie kliknite na Predĺžiť
Dobu platnosti spojenia môžete tiež upraviť v nastaveniach účtu.
Toto je tlačivo pre daň z motorových vozidiel (DMV) platné pre daňové obdobie 2023 (podávané do 31.01.2024) podľa zákona 361/2014 Z.z. (obsahuje aj aktuálne tarifné sadzby v Prílohe). Daňovník podáva a zaplatí DMV najneskôr do 31. januára po uplynutí zdaňovacieho obdobia. Tlačivo umožňuje podať až 10 vozidiel a zároveň slúži ako online kalkulačka (automaticky vyhľadá a prepočíta sadzbu dane). Pre návod na vyplnenie kliknite na tlačidlo . Exportný XML súbor pre nahratie do aplikácie eDane alebo na portál Finančnej správy stiahnete kliknutím na . Pre vytvorenie Potvrdenia o podaní kliknite na .
Systémové správy